LG Soundbar with Dolby Atmos | SC9S | Bluetooth
| All | |
| AUX-sisend | No |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekvalaiser | No |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 438.00 mm |
| Gross height (mm) | 453.00 mm |
| Gross weight | 22.70 kg |
| Gross width (mm) | 1196.00 mm |
| Net weight | 12.00 kg |
| NFC | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1700.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Soundbar with Dolby Atmos |
| Producer product name | SC9S |
| RMS-nimivõimsus | 400 W |
| Sisseehitatud ekraan | No |
| Tare weight (kg) | 10.70 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| USB-port | 1 |
| Volume (m3) | 0.24 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |






